GOOGLE REKLAMLARI

24 Mart 2013 ygs sınavı soruları ve cevapları

23 Mart 2013 Cumartesi
GOOGLE REKLAMLARI


24 Mart 2013 YGS sınav soruları ve çözümleri trt haber ve trt okul kanallarında yapılacak. 24 mart 2013 ygs sınav soruları çözümleri trt haber ve trt okul kanallarında saat: 14:30 dan itibaren yayınlanacak. YGS sorularının çözümleri canlı yayını sadece trt ekranlarında yayınlanacak. YGS Sınav Sorularının cevapları başka kanallarda olmayacak.24 Mart 2013 YGS Sınav Sorularının Çözümleri Saat: 14:30 da TRT HABER ve TRT OKUL kanalında cevaplanacak
Binlerce genç beynin girdiği YGS'de gözler şimdid e ilk etapta sınavda çıkan sorular ve bu soruların çözümlerine odaklanmış durumda. Sınav yapıldıktan sonra ÖSYM'nin internet sitesine girebilir ve soru / cevaplara ulaşabilirsiniz. Ayrıca YGS soru çözümleri sınavın ardından ekranlara gelecek. YGS soru çözümleri, sınav sonrası 24 Mart Pazar günü saat 14.30’dan itibaren ortak canlı yayınla TRT Haber ve TRT Okul’da yayınlanacak. Ayrıca soru çözümleri TRT resmi sitesinden ve ygstrt.com adresinden de takip edilebilecek.
YGS sınavında sorulan tüm soruların cevapları, çözümlemeli olarak öğrencilere aktarılacak. Öğrenciler de bu cevaplara göre alabilecekleri puanları aşağı yukarı hesaplama imkanına kavuşacak. Soruları televizyonda uzmanlar çözümleyecek ve öğrencilere de detaylı olarak anlatacak. Böylece kafalarda soru işareti de kalmayacak.YGS öncesi veliler ve öğrencilere son tavsiyelerde bulunan uzmanlar sınav günü fazla miktarda şeker ve çikolata tüketiminin, sanılanın aksine zihinde bulanıklığa neden olduğu konusunda uyardı. Psikiyatrist Şahin Bodur ise 'Stresten uzak durun, yaşamınızın olağan akışını bozmayın' dedi.
1 milyon 851 bin 326 adayın ter dökeceği pazar günü yapılacak Yükseköğretime Geçiş Sınavı'na günler kala uzmanlardan sınav için son tavsiyeler gelmeye devam ediyor. Uzmanlar, öğrenciler tarafından sınav öncesi yapılan en büyük hatalardan birinin sınav günü fazla miktarda çikolata ve şeker tüketmek olduğunu belirtiyor. Çikolatanın öğrencilerin kan şekerinin aniden yükselteceği için zihinde bulanıklığa neden olduğu konusunda uyarıyor. En önemli uyarılardan biri de çalışmanın bırakılıp dinlenmeye geçilmesi.

0 yorum:

Yorum Gönder

Not: Yalnızca bu blogun üyesi yorum gönderebilir.

 
Bloggerized by Blogger Template